This job posting isn't available in all website languages

Praktykant/Asystent, Dział Doradztwa Finansowego, Kraków

Assurance
KRA0001W Requisition #
Thanks for your interest in the Praktykant/Asystent, Dział Doradztwa Finansowego, Kraków position. Unfortunately this position has been closed but you can search our 7,460 open jobs by clicking here.
Jakie umiejętności cenimy?

Podstawą dla nas jest otwarty umysł, chęć ciągłego doskonalenia się i zdobywania nowych umiejętności, zdolności analityczne, a także sprawne rozwiązywanie problemów.

Od kandydatów - absolwentów i studentów studiów magisterskich - oczekujemy:
  • zdolności analitycznych,
  • podstawowej wiedzy z zakresu rachunkowości (w tym MSSF) oraz chęci jej poszerzania,
  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów,
  • dobrej organizacji pracy i zaangażowania,
  • dobrych wyników na studiach,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego oraz łatwości formułowania wypowiedzi, zwłaszcza w formie pisemnej.

Oferujemy:

  • studentom studiów magisterskich płatne praktyki, absolwentom stałą pracę,
  • udział w programie rozwoju zawodowego opierającego się na trzech filarach:
    • zdobywaniu różnorodnych doświadczeń,
    • spersonalizowanym programie kursów i szkoleń,
    • coachingu i mentoringu,
  • program EY Care & Wellness – to min. karty sportowe, masaże biurowe, warsztaty edukacyjne i wiele innych.

My Profile

Create and manage profiles for future opportunities.

Go to Profile

My Submissions

Track your opportunities.