This job posting isn't available in all website languages

Praktykanci i Asystenci - Rekrutacja 2019 - Dział Doradztwa Podatkowego

Tax
POZ0002A Requisition #
Dział Doradztwa Podatkowego w EY (dawniej Ernst & Young) to miejsce, gdzie znajomość prawa i ekonomii pozwala tworzyć najlepsze rozwiązania. Doradca podatkowy pełni często rolę strategicznego doradcy biznesowego, analityka, innowatora, a nawet dyplomaty.

Możliwości jakie na Ciebie czekają
Przez pierwsze 3 lata pracy obejmiemy Cię programem EYU, dzięki któremu odkryjesz wszystkie obszary podatków. Pogłębisz wiedzę merytoryczną i zdobędziesz doświadczenie na różnorodnych projektach – CIT, PIT,VAT, akcyza, ceny transferowe – u nas masz biznesowe pole do popisu. Rozwiniesz też umiejętności miękkie pod czujnym okiem doradcy, który pomoże Ci wybrać specjalizację najlepiej dopasowaną do Ciebie.

Twoje główne zadania
Łącząc znajomość prawa i ekonomii oraz współpracując zespołowo z najlepszymi specjalistami, będziesz tworzyć najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Pasujesz do nas, jeśli
  • jesteś w trakcie lub masz skończone studia o profilu ekonomicznym, finansowym lub prawniczym,
  • język angielski i polski nie sprawia Ci problemów w codziennej komunikacji,
  • uważasz, że nigdy nie warto przestawać uczyć się nowych rzeczy, a każde wyzwanie ma więcej niż jedno rozwiązanie,
  • lubisz pracować w zespole i masz otwartość na podróże służbowe.

Dodatkowym atutem będzie
  • wcześniej zdobyte doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego,
  • aktywność w kołach naukowych, organizacjach studenckich.

Kogo szukamy

Szukamy osoby, która jest zaangażowana w pracę i ceni sobie możliwości rozwoju pracując w międzynarodowej firmie. Liczy się również pewność siebie, rozumienie procesów biznesowych
i chęć podnoszenia skali innowacji coraz wyżej.

Oferujemy
  • Stałą pracę jeśli masz tytuł licencjata lub magistra
  • Płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami
  • Udział w programie rozwoju zawodowego EYU opierającym się na trzech filarach:
    zdobywaniu różnorodnych doświadczeń
    indywidualnym programie kursów i szkoleń
    coachingu i mentoringu

A także
  • najlepsza praktyczna szkoła biznesu
  • kwalifikacje oraz certyfikaty
  • indywidulna mapa szkoleń tworzona przez Ciebie
  • ponad 2000 szkoleń online na Udemy for Business
  • elastyczny czas i miejsce pracy
  • dedykowany Career Counselor
  • program EY Care & Wellness i owoce w biurze
  • pożyczka na start
  • biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

My Profile

Create and manage profiles for future opportunities.

Go to Profile

My Submissions

Track your opportunities.

Please try again.

Oops!

Either there was a problem on our end with the action you just performed, or we are currently having technical difficulties with our system. Please try again later.