This job posting isn't available in all website languages

Settings

Core Business Services
BUD0002V Requisition #
Thanks for your interest in the Jogi előadó position. Unfortunately this position has been closed but you can search our 6,977 open jobs by clicking here.
Kiket keresünk?
Elvárások
  • Jogi diploma és legalább 2 éves jogi területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol-nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó, kommunikáció és kapcsolatteremtő képesség
  • Egyéni feladatmegoldás
  • Rugalmasság, változó környezethez való alkalmazkodás képessége
  • Proaktivitás
  • Fejlődésre és új ötletekre nyitott személyiség
  • MS Office felhasználói ismeretek

Amit kínálunk
  • A világ egyik legnagyobb professzionális szolgáltató csapatának tagja lehetsz
  • Fiatalos, lendületes munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

My Profile

Create and manage profiles for future opportunities.

Go to Profile

My Submissions

Track your opportunities.

Please try again.

Oops!

Either there was a problem on our end with the action you just performed, or we are currently having technical difficulties with our system. Please try again later.