This job posting isn't available in all website languages

Praktykanci/Asystenci w zespole People Advisory Services (PAS), Wrocław

Tax
WRO002KM Requisition #
Thanks for your interest in the Praktykanci/Asystenci w zespole People Advisory Services (PAS), Wrocław position. Unfortunately, the link which you have accessed is no longer active. Please CLICK HERE to return to the EY Global careers site and use keywords to search for this job as it still might be active, or you can also review our similar listings and apply.

Twoje główne zadania:

Łącząc wiedzę z zakresu prawa, ekonomii i zarzadzania zasobami ludzkimi oraz współpracując z najlepszymi specjalistami na rynku, będziesz tworzyć skuteczne rozwiązania dla naszych klientów.

PASujesz do nas, jeśli:

  • masz status studenta lub absolwenta studiów prawniczych, ekonomicznych lub pokrewnych (albo zupełnie innych ale bardzo chcesz spróbować!),
  • znasz język angielski i polski na poziomie bardzo dobrym,
  • masz umiejętności analityczne oraz potrafisz wyciągać wnioski.

Kogo szukamy:

Przedsiębiorczość i ambicja to dobry początek. Liczy się również chęć rozwoju, umiejętność pracy w zespole i otwartość na wykorzystanie dotychczas zdobytej wiedzy w praktyce.

Oferujemy:

  • stałą pracę jeśli masz tytuł licencjata lub magistra,
  • płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami,
  • udział w programie rozwoju zawodowego EYU.

A także:
    • indywidulny program szkoleń
    • elastyczny czas i miejsce pracy (możliwość pracy z domu)
    • dedykowany opiekun – tzw. Career Counselor
    • program EY Care & Wellness i owoce w biurze
    • biuro położone w dogodnej lokalizacji
    • wsparcie w zdobyciu kwalifikacji oraz certyfikatów (np. doradca podatkowy).

    Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

    O EY Polska

    Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

    Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
    Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

    EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
    EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

    My Profile

    Create and manage profiles for future opportunities.

    Go to Profile

    My Submissions

    Track your opportunities.

    EY Careers site

    Visit the EY Careers site to explore our culture, hear from our people and learn why an EY career is so valuable.

    Similar Listings