This job posting isn't available in all website languages

Praktykant, Analiza Danych w Dziale Zarządzania Ryzykiem Nadużyć, Warszawa

Assurance
WAR0010A Requisition #
Thanks for your interest in the Praktykant, Analiza Danych w Dziale Zarządzania Ryzykiem Nadużyć, Warszawa position. Unfortunately this position has been closed but you can search our 7,469 open jobs by clicking here.

Od kandydatów - studentów studiów magisterskich lub ostatniego roku licencjackich - oczekujemy:

  • zdolności analitycznych
  • znajomości SQL i relacyjnych baz danych
  • mile widziana znajomość języka skryptowego (np. Python, R)
  • chęci do nauki oraz rozwoju
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy z danymi z systemów finansowo – księgowych

Oferujemy:

- płatne praktyki

- udział w programie rozwoju zawodowego EYU opierającym się na trzech filarach:

  • zdobywaniu różnorodnych doświadczeń

  • programie kursów i szkoleń

  • coachingu i mentoringu

- program EY Care & Wellness, a w nim: masaże w biurze, karty sportowe, warsztaty edukacyjne, PlayStation, piłkarzyki i wiele innych.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego (w języku angielskim) oraz dołączenie CV. Wykaz ocen ze studiów możesz dołączyć w kolejnym etapie – teraz nie jest to konieczne.

My Profile

Create and manage profiles for future opportunities.

Go to Profile

My Submissions

Track your opportunities.

Please try again.

Oops!

Either there was a problem on our end with the action you just performed, or we are currently having technical difficulties with our system. Please try again later.